Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Freelancer

Wykonuję wolny zawód ale artystą nie jestem...

Moja przygoda rozpoczyna się jeszcze w latach 90-tych. Pierwsze pliki, powstały na komputerze „Amiga 600” 16 kolorów. A już na PC projektowałem okładki płyt CD. W 2001 rozpocząłem pracę w studiu fotograficznym. Późniejsze moje kroki skierowałem w stronę agencji reklamowych. W 2007 roku otworzyłem własną jednoosobową działalność którą prowadzę do dzisiaj.

Większość moich realizacji wykonywana jest na potrzeby publikacji w internecie. Pozostała cześć to projekty graficzne przeznaczone do druku. Pracuję też w zespole programistów CSS, PHP, HTML. Tworzymy oprogramowanie funkcjonalne dla e-sklepów i portali internetowych oraz szereg narzędzi niezbędnych przy administrowaniu tymi zasobami. Jako grupa prowadzimy też hosting przeznaczony dla powstałych projektów online.

Od zawsze jestem freelancerem. Projector w skrócie, to 10 lat doświadczenia i solidnej pracy desktop. Kilka spalonych dysków i zasilaczy PC. Setki projektów DTP i Web Deweloper. Wiele autorskich rozwiązania ecommerce. Moi klienci to zarówno korporacje, małe i duże firmy oraz startupy. Mój hosting to ponad 50 stron online i grubo ponad setka kont email…

Napisz lub zadzwoń

792 511 823
kontakt@projector.pl